close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2018_20181212_pogadanka_IMG_20181212_083442.jpgW dniu 12 grudnia w Sali Edukacyjnej Ognik odbyły się kolejne warsztaty edukacyjne zorganizowane wspólnie z Muzeum Regionalnym w Jaworze.

O tym, jakie zagrożenia czekają na nas w domu tym razem przekonali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Paszowicach. Prowadzący zajęcia  st. ogn. Dariusz Serafin zwrócił uwagę na to jak niebezpieczny jest tlenek węgla, jak zachować się podczas pożaru i jak udzielić pomocy osobie poszkodowanej. W drugiej części przeprowadzonej w jaworskim muzeum Katarzyna Doszczak-Fuławka odkryła przed uczestnikami sekrety marki Mercedes-Benz podczas oglądania interaktywnej wystawy, a także opowiedziała o systemach bezpieczeństwa w samochodach.

 

st. kpt. Łukasz Starowicz

foto: Katarzyna Doszczak-Fuławka

 

 Pogadanka  Pogadanka  Pogadanka
 Pogadanka  Pogadanka  Pogadanka
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.