close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czterdziestka JackaDzień 10 października 2013 r. bez wątpienia pozostanie w pamięci ogn. Jacka Kłosińskiego, któremu koledzy ze zmiany służbowej „przypomnieli” o okrągłym jubileuszu, czyli osławionej „czterdziestce”.

Tuż po godzinie 13.00 głos dyżurnego ogłosił alarm i dyspozycje wyjazdu za zastępu nr 2, w którym Jacek pełnił funkcję kierowcy. Po sprawnym zbiegnięciu do garażu okazało się, że zamiast wyjazdu alarmowego czeka na niego zupełnie inna niespodzianka przygotowana przez dowództwo jednostki oraz pozostałych strażaków ze zmiany służbowej solenizanta. Słodki i smakowity tort w połączeniu z pełnym kubkiem wyciśniętego soku z cytryny nie stanowił zbyt dużej przeszkody do pokonania dla Jacka, który sprostał postawionemu zadaniu jak zwykle sprawnie otrzymując po wszystkim życzenia co najmniej kolejnej „czterdziestki”.

 40 Jacka  40 Jacka  40 Jacka
 40 Jacka  40 Jacka  40 Jacka

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.