close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Finał w halowej piłce nożnejW dniu 20.12.2013 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze była organizatorem turnieju finałowego w halowej piłce nożnej strażaków województwa dolnośląskiego, który rozegrany został w hali sportowej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego.

W zawodach, których uroczystego otwarcia dokonał Starosta Jaworski - Pan Stanisław Laskowski wraz z Komendantem Powiatowym PSP w Jaworze - bryg. Maciejem Płóciennikiem wzięły udział cztery najlepsze reprezentacje komend miejskich i powiatowych Państwowej Straży Pożarnej. W wyniku rozegranych meczy tytuł mistrza województwa dolnośląskiego zdobyła reprezentacja KM PSP z Legnicy. Drugie miejsce przypadło reprezentacji KM PSP z Wrocławia a trzecie KP PSP ze Zgorzelca. Reprezentacja gospodarzy zajęła ostatecznie czwarte miejsce w województwie, co jak do tej pory jest jej największym sukcesem. Wręczenia pucharu przechodniego dla zdobywców I-go miejsca oraz pamiątkowych pucharów dla wszystkich drużyn dokonał st. bryg. Jerzy Łabowski – Zastępca Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu wraz z Komendantem Powiatowym PSP w Jaworze.

 Finał w halowej piłce nożnej  Finał w halowej piłce nożnej  Finał w halowej piłce nożnej
 Finał w halowej piłce nożnej  Finał w halowej piłce nożnej  Finał w halowej piłce nożnej
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.