close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Samochód w rzeceW dniu 26.11.2013 r. po godzinie 9.00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał informację o wpadnięciu samochodu osobowego do rzeki w miejscowości Sady Dolne.

Na miejsce zostały zadysponowane zastępy ratownicze z lokalnej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Jawora, w tym Zespół Ratownictwa Medycznego. Po dotarciu na miejsce zdarzenia pierwszych sił ratowniczych okazało się, że faktycznie w korycie rzeki znajduje się samochód osobowy. Osoba kierująca pojazdem opuściła go o własnych siłach i na miejscu otrzymała pomoc od ratowników medycznych. Podjęte zostały działania związane z wydobyciem pojazdu z rzeki i oceną zagrożenia spowodowanego ewentualnym wyciekiem płynów eksploatacyjnych.

 Samochód w rzece  Samochód w rzece  Samochód w rzece
 Samochód w rzece  Samochód w rzece  Samochód w rzece

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.