close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Strażacki ślubNie od dzisiaj wiadomo, że strażak to najlepsze partia na męża. Walczy nie tylko z ogniem oraz żywiołami ale i … nie boi się prania, sprzątania, gotowania i cerowania.

W dniu 28.06.2014 r. stan cywilny zmienił kolejny strażak Komendy Powiatowej PSP w Jaworze. Na ślubnym kobiercu w Kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła w Męcince wraz z Eweliną stanął nasz kolega - Andrzej Mitek. Uroczystości kościelnej towarzyszył szpaler utworzony przez strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Jaworze, pod którym przy dźwiękach uderzeń toporków przeszła Młoda Para wkraczając na drogę wspólnego życia. Andrzejowi oraz jego uroczej małżonce życzymy szczęścia i zdrowia oraz zgodnie ze strażackim obyczajem – wszystkiego naj …. dłuższego.

 Ślub strażacki  Ślub strażacki  Ślub strażacki
 Ślub strażacki  Ślub strażacki  Ślub strażacki
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.