close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Szkolenie dowódców OSPW Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zakończyło się szkolenie dowódców Ochotniczych Straży Pożarnych.

W zajęciach, które zaplanowane zostały do realizacji w dniach od 21 do 26 października br. uczestniczyli druhowie z jednostek OSP z terenu powiatu jaworskiego. Całe szkolenie podzielone zostało na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną podczas, których druhowie byli zapoznawani z wszystkimi zagadnieniami tematycznymi przedmiotowego kursu. Celem szkolenia było przygotowanie przyszłych dowódców jednostek OSP do dowodzenia zastępem i sekcją z jednoczesnym przekazaniem wiedzy w zakresie dokonywania oceny sytuacji i podejmowania decyzji w różnych działaniach ratowniczych oraz prowadzenia szkoleń doskonalących dla członków OSP. Ze zgłoszonych 23 druhów w zajęciach uczestniczyło 19 osób, które w dniu 9 listopada przystąpią do egzaminu końcowego.

 Szkolenie dowódców OSP  Szkolenie dowódców OSP  Szkolenie dowódców OSP
 Szkolenie dowódców OSP  Szkolenie dowódców OSP  

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.