close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/20121011_halowka/pilka (1).jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/20121011_halowka/pilka (1).jpg'

Turniej w halowej piłce nożnej - eliminacjeW dniu 11.10.2012 r. reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Jaworze wzięła udział w turnieju eliminacyjnym w halowej piłce nożnej o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Tym razem jaworscy strażacy rywalizowali z reprezentacjami Komendy Miejskiej PSP z Wałbrzycha oraz Komendy Powiatowej PSP z Kłodzka, która zarazem była gospodarzem turnieju. W wyniku rozegranych meczy najlepszą okazała się drużyna tut. Komendy pokonując w kolejnych spotkaniach kolegów z Kłodzka 4:1 oraz kolegów z Wałbrzycha 5:1 i tym samym zapewniając sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek.

mt_gallery: Turniej w halowej piłce nożnej - eliminacje

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.