close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek na A-4W godzinach porannych w dniu 21.12.2013 r. na 109 km autostrady A-4 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane siły i środki z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnych z Wądroża Wielkiego oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze. Po dotarciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów ratowniczych okazało się, że południowy pas autostrady został częściowo zablokowany przez uczestniczący w zdarzeniu samochód dostawczy. Drugi z pojazdów znajdował się w przydrożnym rowie. Osoby podróżujące pojazdami samodzielnie opuściły je nie odnosząc większych obrażeń. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu uszkodzonych pojazdów oraz związaniu rozlanych płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu.

 Wypadek na A-4  Wypadek na A-4  Wypadek na A-4
 Wypadek na A-4  Wypadek na A-4  

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.