close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Ćwierćfinały - halowa piłka nożnaW dniu 07.11.2014 r. w Hali Sportowej przy ul. 1-go Maja 10 w Strzelinie rozegrano kolejny etap rozgrywek w Halowej Piłce Nożnej Strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

W fazie ćwierćfinałowej w grupie G-IV boje toczyły reprezentacje Komend ze Strzelina, Trzebnicy, Jawora oraz reprezentacja Komendy Wojewódzkiej PSP z Wrocławia. Po zaciętej rywalizacji wszystkich zespołów wyłoniony został zwycięzca, którym okazała się drużyna z Trzebnicy. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Komendy Powiatowej PSP z Jawora, trzecie miejsce zajęła drużyna z Komendy Powiatowej PSP ze Strzelina a czwarte reprezentacja Komendy Wojewódzkiej PSP z Wrocławia. Wyniki poszczególnych meczy rozegranych przez KP PSP w Jaworze:

1. KP PSP Jawor - KP PSP Strzelin 3:1

2. KP PSP Jawor - KP PSP Trzebnica 0:1

3. KP PSP Jawor – KW PSP Wrocław 7:0

Do dalszej części rozgrywek, tj. półfinałów awansowały reprezentacje Komend Powiatowych z Trzebnicy i Jawora.

 Ćwierćfinały - halowa piłka nożna  Ćwierćfinały - halowa piłka nożna  Ćwierćfinały - halowa piłka nożna

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.