close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek na drodze nr 3W dniu 10.04.2013 r. na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Kaczorów doszło do wypadku drogowego. Na miejsce zostały zadysponowane zastępy ratownicze z jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu jaworskiego oraz jeleniogórskiego.

Po dotarciu do zdarzenia pierwszych sił ratowniczych okazało się, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Osoby poszkodowane samodzielnie opuściły uszkodzone pojazdy. Niezbędnym jednak okazało się udzielenie im pomocy medycznej i w konsekwencji przewiezienie do szpitala. W międzyczasie podjęte zostały działania związane z zabezpieczeniem uszkodzonych pojazdów w zakresie odłączenia zasilania oraz związania przy pomocy sorbentów rozlanych płynów eksploatacyjnych.

 Wypadek na drodze nr 3  Wypadek na drodze nr 3  Wypadek na drodze nr 3
 Wypadek na drodze nr 3  Wypadek na drodze nr 3  Wypadek na drodze nr 3

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.