close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek na drodze nr 5W samo południe 24.04.2013 r. Powiatowe Stanowiska Kierowania Komend PSP w Jaworze i Świdnicy odebrały zgłoszenie o wypadku samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 5.

Z uwagi na mało precyzyjne określenie lokalizacji miejsca zdarzenia do działań zostały zadysponowane siły i środki z Jednostek Ratowniczo - Gaśniczych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu obu powiatów. Po dotarciu na miejsce zdarzenia pierwszych sił ratowniczych okazało się, że z nieustalonej przyczyny kierujący samochodem ciężarowym zjechał z drogi. W wyniku wypadku doszło m.in. do rozszczelnienia zbiornika paliwa, z którego wyciekał olej napędowy. Podjęte zostały działania związane z zabezpieczeniem wycieku oraz przepompowaniem pozostałej ilości paliwa do zbiorników zastępczych, które wraz z uszkodzonym pojazdem zostały przekazane przybyłemu na miejsce właścicielowi. W wyniku zdarzenia kierowca pojazdu doznał obrażeń ręki odmawiając jednak zabrania do szpitala.

 Wypadek na drodze nr 5  Wypadek na drodze nr 5  Wypadek na drodze nr 5
 Wypadek na drodze nr 5  Wypadek na drodze nr 5  Wypadek na drodze nr 5

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.