close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Ćwierćfinały w halowej piłce nożnejW dniu 25.10.2013 r. w Polkowicach odbyła się kolejna edycja rozgrywek w halowej piłce nożnej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

W grupie ćwierćfinałowej boje toczyły zespoły z Wrocławia, Jeleniej Góry, Jawora i Polkowic. Po zaciętej rywalizacji wszystkich zespołów wyłoniony został zwycięzca, którym okazała się drużyna z Komendy Miejskiej PSP z Wrocławia. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Komendy Powiatowej PSP z Jawora, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna z Komendy Miejskiej PSP z Jeleniej Góry a na czwartym uplasowali się gospodarze tych rozgrywek czyli reprezentacja strażaków z Komendy Powiatowej z Polkowic. Wyniki poszczególnych meczów rozgrywanych przez KP PSP w Jaworze:

1. KP PSP Jawor - KP PSP Polkowice 2:1

2. KP PSP Jawor - KM PSP Wrocław 1:6

3. KP PSP Jawor - KM PSP Jelenia Góra 5:0

Do dalszej części rozgrywek, tj. półfinałów awansowały drużyny z Wrocławia i Jawora, co jak do tej pory jest największym sukcesem jaworskich strażaków – i za co należą się gorące GRATULACJE.

 Ćwierćfinały w halowej piłce nożnej  Ćwierćfinały w halowej piłce nożnej  Ćwierćfinały w halowej piłce nożnej
 Ćwierćfinały w halowej piłce nożnej  Ćwierćfinały w halowej piłce nożnej  Ćwierćfinały w halowej piłce nożnej
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.