close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek na drodze krajowej nr 3We wczesnych godzinach porannych 14.11.2013 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 3 w miejscowości Kaczorów.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy ratownicze z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Kaczorowa i Sadów Dolnych. Jednocześnie na miejsce udały się zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Jawora oraz Jeleniej Góry. Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w przydrożnym rowie leży przewrócony samochód ciężarowy z naczepą. Ciągnik siodłowy zaklinowany został naczepą i częściowo znajdował się na drodze blokując jeden z pasów jezdni. Całkowicie wstrzymano ruch i podjęto działania związane z ograniczeniem wycieku oleju napędowego z uszkodzonych zbiorników pojazdu. Na miejsce zadysponowana została grupa ratownictwa chemicznego. Po odpompowaniu paliwa z uszkodzonych zbiorników odcięto przy pomocy pił do cięcia stali kabinę pojazdu i dokonano „rozklinowania” zestawu. Kierujący pojazdem nie odniósł żadnych obrażeń w wyniku zaistniałego zdarzenia.

 Wypadek na drodze krajowej nr 3  Wypadek na drodze krajowej nr 3  Wypadek na drodze krajowej nr 3
 Wypadek na drodze krajowej nr 3  Wypadek na drodze krajowej nr 3  Wypadek na drodze krajowej nr 3
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.