close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek w ChroślicachW godzinach wieczornych 24.04.2013 r. zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Męcinki podejmowały działania ratownicze przy wypadku drogowym jaki miał miejsce w miejscowości Chroślice.

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z których jeden zatrzymał się na jezdni, a drugi wjechał na pobliską posesję uszkadzając ogrodzenie i zatrzymując się „na drzewie". Działania zastępów ratowniczych jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na udzieleniu wspólnie z Zespołami Ratownictwa Medycznego pomocy osobom poszkodowanym, które samodzielnie opuściły uszkodzone pojazdy oraz zabezpieczeniu rozbitych pojazdów. Przy użyciu sorbentów „związano" rozlane płyny eksploatacyjne. Trzy osoby poszkodowane zostały przewiezione na obserwację do szpitala.

 Wypadek w Chroślicach  Wypadek w Chroślicach  Wypadek w Chroślicach
 Wypadek w Chroślicach  Wypadek w Chroślicach  Wypadek w Chroślicach

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.