close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek w m. ChełmiecW dniu 21.02.2013 r. po godzinie 8.00 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze nr 365 w miejscowości Chełmiec.

Na miejsce zostały zadysponowane zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej tut. komendy, jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Męcinki oraz Zespół Pogotowia Ratunkowego. Po dotarciu na miejsce pierwszych sił i środków okazało się, że doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku powyższego dwie osoby zostały poszkodowane. Przed przewiezieniem do szpitala pomocy tym osobom udzielili ratownicy z Pogotowia Ratunkowego. Działania strażaków związane były z zabezpieczeniem pojazdów oraz odłączeniem instalacji elektrycznej. Dokonano związania przy pomocy sorbentów rozlanych płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z uszkodzonych pojazdów.

 Wypadek w m. Chełmiec  Wypadek w m. Chełmiec  Wypadek w m. Chełmiec
 Wypadek w m. Chełmiec  Wypadek w m. Chełmiec  Wypadek w m. Chełmiec

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.