close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek w PaszowicachW godzinach południowych 13 grudnia 2013 r. zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Paszowic zostały zadysponowane do wypadku drogowego w Paszowicach.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Osoby podróżujące pojazdami samodzielnie opuściły uszkodzone samochody. Przybyłe na miejsce zdarzenia Zespoły Ratownictwa Medycznego udzieliły tym osobom pomocy i przetransportowały je do szpitala na obserwację. W wyniku zderzenia czołowego pojazdów doszło również do wycieku płynów eksploatacyjnych, które zostały związane przy użyciu sorbentów. Na czas usuwania skutków zdarzenia ruch na drodze został całkowicie wstrzymany.

 Wypadek w Paszowicach  Wypadek w Paszowicach  Wypadek w Paszowicach
 Wypadek w Paszowicach  Wypadek w Paszowicach  Wypadek w Paszowicach

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.