close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek - SnowidzaWe wczesnych godzinach porannych 11.03.2013 r. dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym w okolicy miejscowości Snowidza.

Do zdarzenia zostały zadysponowane zastępy ratownicze z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Marcinowic oraz Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Jawora. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w przydrożnym rowie znajduje się samochód osobowy, który uległ dachowaniu. Poszkodowana została jedna osoba, która leżała obok uszkodzonego pojazdu. Działania strażaków polegały na udzieleniu tej osobie pomocy medycznej i ewakuowaniu jej ze strefy zagrożenia celem przekazania przybyłemu na miejsce Zespołowi Pogotowia Ratunkowego. Jednocześnie w związku z bardzo trudnymi warunkami panującymi na drodze został czasowo wstrzymany ruch kołowy.

 Wypadek - Snowidza  Wypadek - Snowidza  Wypadek - Snowidza
 Wypadek - Snowidza  Wypadek - Snowidza  Wypadek - Snowidza
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.