close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek na DK nr 3W godzinach wieczornych 31.12.2013 r. dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 3  w okolicy miejscowości Paszowice.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Jawora. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy, którym podróżowały cztery osoby na łuku drogi uderzył w barierę ochronną a następnie  przewrócił się na dach powodując zablokowanie drogi w obu kierunkach. Osoby podróżujące opuściły pojazd o własnych siłach. Na czas trwania akcji ratowniczej droga pozostawała zamknięta. W nocy z 31.12.2013 r. na 01.01.2014 r. doszło również do zdarzeń drogowych w miejscowościach: Wierzchosławice oraz Sady Dolne.

 Wypadek na DK nr 3  Wypadek na DK nr 3  Wypadek na DK nr 3

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.