close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek oraz pożarW dniu 26.04.2013 r. w godzinach przedpołudniowych zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Jaworze interweniowały przy wypadku drogowym do jakiego doszło w miejscowości Przybyłowice.

Z nieustalonej przyczyny na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pomimo, że osoby podróżujące pojazdami opuściły je o własnych siłach niezbędnym było udzielenie pomocy jednej z nich przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Po opatrzeniu osoba ta została przewieziona na obserwację do szpitala. Działania zastępów ratowniczych polegały na odłączeniu napięcia elektrycznego oraz związaniu płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z uszkodzonych pojazdów. Po zakończeniu działań w miejscowości Przybyłowice zastępy ratownicze zostały zadysponowane do kolejnego zdarzenia. Tym razem związane ono było z gaszeniem palącego się samochodu osobowego na terenie miasta Jawora. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że ogniem objęta jest komora silnika pojazdu, w którym nie przebywały żadne osoby. W wyniku podania prądu gaśniczego piany ogień został szybko zlokalizowany i ugaszony.

 Wypadek oraz pożar  Wypadek oraz pożar  Wypadek oraz pożar
 Wypadek oraz pożar  Wypadek oraz pożar  Wypadek oraz pożar

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.