close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_WYstartery_3_starterSA.JPGW godzinach południowych 11 listopada 2015 r. na drodze krajowej nr 3, w okolicy miejscowości Mysłów doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

W wyniku otrzymanego zgłoszenia, dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze zadysponował na miejsce zastępy ratownicze z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starych Rochowic oraz z własnej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że samochód osobowy, którym podróżowała jedna osoba z nieustalonej przyczyny wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Pomocy osobie poszkodowanej – kierowcy, udzielili ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Strażacy dokonali zabezpieczenia pojazdu oraz związania przy użyciu sorbentów rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.