close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_WYstartery_3_starterSA.JPGW dniu 15.11.2015 r. zastępy ratownicze z jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu jaworskiego dwukrotnie dysponowane były do działań związanych z wypadkami drogowymi. Pierwszy z nich miał miejsce przed godziną 10.00 na drodze 328 w Kaczorowie.

Z nieustalonej przyczyny doszło tam do dachowania pojazdu osobowego, którym podróżowała jedna osoba. W wyniku powyższego nie odniosła ona jednak poważniejszych obrażeń. Działania strażaków związane były z zabezpieczeniem uszkodzonego pojazdu oraz związaniu przy pomocy sorbentu rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych. Do drugiego, podobnego zdarzenia strażacy zostali zadysponowani po godzinie 21.00 tym razem na drogę krajową nr 3 w okolicy Paszowic. Tam również doszło do dachowania samochodu osobowego, którego kierowca został zabrany na obserwację do szpitala. Strażacy dokonali zabezpieczenia instalacji gazowej pojazdu celem niedopuszczenia do niekontrolowanego wycieku gazu.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.