close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Pożar w Sadach DolnychW dniu 06.01.2016 r. przed godziną 7.00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o pożarze zajazdu „Karczama u Macieja” w miejscowości Sady Dolne.

W ramach sił pierwszorzutowych na miejsce zostały zadysponowane zastępy ratownicze z pobliskich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Jawora.  Z chwilą dojazdu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów ratowniczych okazało się, że ogniem objęty jest cały dach budynku. Podjęte zostały działania gaśnicze oraz obronne, których celem było ograniczenie rozwoju pożaru w kierunku niższych kondygnacji obiektu. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane dodatkowe siły, w tym również z sąsiednich powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego oraz kamiennogórskiego. Akcja ratownicza trwała blisko 6 godzin. W trakcie prowadzonych działań ratowniczych występowały utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 5.

 Pożar w Sadach Dolnych  Pożar w Sadach Dolnych  Pożar w Sadach Dolnych
 Pożar w Sadach Dolnych  Pożar w Sadach Dolnych  Pożar w Sadach Dolnych
More images...

 

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.