close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek A4W dniu 1 września przed godz. 14 Dyżurny Stanowiska Kierowana tut. komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na 111 km autostrady A4.

Do zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastępy ratownicze z OSP Wądroże Wielkie i OSP Budziszów Wielki. Na miejsce zdarzenia przybyli również Zastępca Komendanta Powiatowego oraz Zastępca Dowódcy JRG Jawor. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia 4 samochodów ciężarowych. Na szczęście żadna osoba nie zostało poszkodowana. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródeł napięcia w uszkodzonych pojazdach oraz związaniu przy pomocy sorbentu rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Działania zakończono kilkanaście minut po godz. 17.

W wyniku zdarzenia ruch drogowy w kierunku Legnicy był całkowicie zablokowany. Policja zorganizowała objazd.

kpt. Łukasz Starowicz

foto: st. asp. Sylwester Chwała

 Wypadek A4  Wypadek A4  Wypadek A4
 Wypadek A4  Wypadek A4  Wypadek A4
More images...  

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.