close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Eliminacje w halowej piłce nożnejW dniu 03.10.2014 r. w Hali Sportowej Tęcza w Złotoryi zainagurowana została kolejna edycja rozgrywek w halowej piłce nożnej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

W grupie H boje toczyły reprezentacje strażaków z Wałbrzycha, Jawora oraz drużyna gospodarzy ze Złotoryi. Po zaciętej rywalizacji wyłoniony został zwycięzca, którym okazała się drużyna z Komendy Powiatowej PSP w Jaworze. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Komendy Powiatowej PSP ze Złotoryi, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna z Komendy Miejskiej PSP z Wałbrzycha. Wyniki poszczególnych meczów rozgrywanych przez KP PSP w Jaworze:

1. KP PSP Jawor - KM PSP Wałbrzych 5:1

2. KP PSP Jawor - KP PSP Złotoryja 0:0

Do dalszej części rozgrywek, tj. ćwierćfinałów awansowały drużyny z Jawora i Złotoryi.

 Eliminacje w halowej piłce nożnej  Eliminacje w halowej piłce nożnej  Eliminacje w halowej piłce nożnej
 Eliminacje w halowej piłce nożnej  Eliminacje w halowej piłce nożnej  Eliminacje w halowej piłce nożnej

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.