close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek motocyklistyW dniu 26 września, kilkanaście minut po godz. 16 Dyżurny Stanowiska Kierowania jaworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 3 na wysokości miejscowości Jeżów.

Na miejscu okazało się, że doszło do czołowego zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Obecni na miejscu ratownicy medyczni prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową motocyklisty, która niestety okazała się nieskuteczna. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon motocyklisty.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez zespół policji oraz prokuratora związano przy pomocy sorbentu rozlane płyny eksploatacyjne. Działania zakończono przed godz. 21.

W wyniku zdarzenia ruch drogowy był całkowicie zablokowany. W działaniach uczestniczyły zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz OSP Bolków.

 

kpt. Łukasz Starowicz

 Wypadek motocyklisty  Wypadek motocyklisty  Wypadek motocyklisty
 Wypadek motocyklisty  Wypadek motocyklisty  

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.