close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek DK3Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w dniu 13 października na drodze krajowej nr 3.

O godz. 12:11 Dyżurny Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie o wypadku na 438 km krajowej „trójki”. Do zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastępy z jednostek OSP Stare Rochowice i OSP Bolków. Na miejscu okazał się, że doszło do zderzenia busa z ciężarówką. W wyniku zdarzenia kierowca busa został uwięziony w pojeździe. Poszkodowany został ewakuowany z pojazdu przez osoby postronne. Na miejscu zdarzenia pierwszy pojawił się zespół PRM. Niestety pomimo długotrwałej reanimacji prowadzonej przez ratowników obecny na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Przyczyny tego zdarzenia ustala jaworska Policja.

 

kpt. Łukasz Starowicz

foto: st. asp. Sylwester Chwała

 Wypadek DK3  Wypadek DK3  Wypadek DK3
 Wypadek DK3  Wypadek DK3  Wypadek DK3

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.