close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek A4W dniu 14 października 2016 r. kilkanaście minut przed godz. 23 Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku na 111 km autostrady A4.

Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastępy z jednostek OSP Wądroże Wielkie, OSP Budziszów Wielki oraz OSP Granowice. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące samochodem osobowym. Jedna z nich opuściła pojazd samodzielnie przed przybyciem służb ratunkowych. Strażacy dokonali ewakuacji drugiej osoby poszkodowanej z wnętrza pojazdu i przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po przybyciu zespołu PRM kontynuowano działania medyczne niestety po chwili lekarz stwierdził zgon poszkodowanej kobiety. Druga osoba podróżująca pojazdem została zabrana do szpitala. Działania prowadzono do godz. 2:50. Przyczyny tego zdarzenia ustala jaworska Policja.

 

kpt. Łukasz Starowicz

foto: mł. asp. Krzysztof Napierała

 Wypadek A4  Wypadek A4  Wypadek A4

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.