close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Eliminacje siatkarskieW dniu 28 stycznia br. reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Jaworze była organizatorem turnieju eliminacyjnego rozgrywek w piłce siatkowej strażaków o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu.

Zawody rozegrane zostały w hali sportowej Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Wiejskiej w Jaworze. W turnieju uczestniczyły reprezentacje Komend Powiatowych z Oławy, Wołowa oraz Jawora. Po zaciętej, sportowej rywalizacji wyłoniony został zwycięzca, którym okazała się drużyna z Komendy Powiatowej PSP w Oławie. Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja jaworskich strażaków a trzecie Komenda Powiatowa z Wołowa. Poszczególne mecze KP PSP w Jaworze zakończyły się następującymi wynikami:

KP PSP Jawor – KP PSP Oława 0:2

KP PSP Oława – KP PSP Wołów 2:0

KP PSP Jawor – KP PSP Wołów 2:0

Tym samym do kolejnego etapu rozgrywek awansowały reprezentacje strażaków z Oławy i Jawora.

 Eliminacje siatkarskie  Eliminacje siatkarskie  Eliminacje siatkarskie
 Eliminacje siatkarskie  Eliminacje siatkarskie  Eliminacje siatkarskie

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.