close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadke w KaczorowieW dniu 9 lutego 2016 r. kilkanaście minut po godz. 14  Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym w Kaczorowie.

Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz lokalnych jednostek OSP z Kaczorowa, Mysłowa i Starych Rochowic. Dodatkowo na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Jelenia Góra. Po dojeździe na miejsce okazało się, że w zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 3 i uczestniczyło w nim 7 samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało łącznie 15 osób, a wobec 8 wdrożono kwalifikowaną pierwszą pomoc.  W wyniku zdarzenia droga był nieprzejezdna. Działania strażaków prowadzono do godz. 16. Przyczyny tego zdarzenia ustala Policja.

 

kpt. Łukasz Starowicz

 

 Wypadek w Kaczorowie  Wypadek w Kaczorowie  Wypadek w Kaczorowie
 Wypadek w Kaczorowie  Wypadek w Kaczorowie  Wypadek w Kaczorowie
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.