close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_20170215_komnikat_kominiarzy_Logo.jpgW związku z trwającym sezonem grzewczym przypominamy o konieczności regularnego czyszczenia przewodów kominowych.

W sezonie grzewczym 2016/2017 odnotowaliśmy już 30 pożarów sadzy w przewodach kominowych. Takie zdarzenia są bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia ludzi. W skrajnych przypadkach pożarem może zostać objęty cały budynek, dlatego tak ważne jest okresowe usuwanie zanieczyszczeń z przewodów dymowych i spalinowych. Tego typu zadanie najlepiej zlecić fachowcom. Poniżej przedstawiamy Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2016/2017 oraz informację dotyczącą walki kominiarzy ze smogiem.

 

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2016/2017.

 

Kominiarze pogromcami smogu.

 

kpt. Łukasz Starowicz

foto: izbakominiarzy.pl

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.