close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_20170515_zaproszenie_002.jpgKomendant Powiatowy PSP Pożarnej w Jaworze oraz Prezes Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jaworze zapraszają mieszkańców powiatu jaworskiego na Powiatowe Obchody Dnia Strażaka, które odbędą w dniu 20 maja.

 

Obchody rozpoczną się o godz. 10:00 mszą świętą w kościele pw. Św. Marcina w Jaworze.

 

Następnie pododdział strażaków przemaszeruje na płytę jaworskiego rynku, gdzie na godzinę 11:15 zaplanowano uroczysty apel, na którym wyróżniającym się strażakom zostaną wręczone awanse oraz odznaczenia.

 

Po zakończeniu apelu zapraszamy sympatyków straży pożarnej na Piknik Strażacki. Odbędzie się on na Jaworniku. W trakcie pikniku przeprowadzone zostaną pokazy sprzętu strażackiego, przejażdżki łódką, pokaz ratownictwa wodnego i wysokościowego, a także pokaz tresury psów.

 

 

 

 

 

 

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.