close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_20170612_emerutura_jacka_IMG_20170612_080247.jpgZmiana służby podziału bojowego jaworskiej JRG w dniu 12 czerwca 2017 r. miała szczególny charakter dla st. ogn. Jacka Kłosińskiego.

W tym dniu nastąpiło oficjalne podziękowanie Jackowi, który z dniem 1 lipca przechodzi na zaopatrzenie emerytalne.

W zmianie służby uczestniczyli strażacy i pracownicy cywilni jaworskiej komendy na czele z Komendantem Powiatowym PSP w Jaworze mł. bryg. Waldemarem Sarlejem.

Jacek zawodową służbę rozpoczął w roku 15.04.1998 r. W jaworskiej straży służył od września 2001 roku

W trakcie swojej służby dał się poznać jako bardzo dobry kierowca, strażak, a przede wszystkim człowiek. Zawsze z dużym profesjonalizmem podchodził do wykonywania obowiązków służbowych.

Za swoje zaangażowanie odznaczony został m.in. Krzyżem Zasługi Za Dzielność, Złotym, Srebrnym i Brązowy Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej.

Jacku, dziękujemy za oddaną służbę i życzymy wszystkiego najlepszego podczas realizacji nowych planów.

 

kpt. Łukasz Starowicz

 

 Emerytura Jacka  Emerytura Jacka  Emerytura Jacka
 Emerytura Jacka  Emerytura Jacka  Emerytura Jacka
More images...

 

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.