close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_20170616_drzewo_DSCF9665.JPGO wielkim szczęściu może mówić kierowca samochodu zaparkowanego przy ul. Dąbrowskiego w Jaworze, na który spadł konar rosnącego w pobliżu drzewa.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do jaworskiego stanowiska kierowania kilka minut po godz. 16. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy ratownicze z JRG Jawor. Kierowca mimo, że w chwili upadku drzewa przebywał w pojeździe nie odniósł na szczęście żadnych obrażeń. Opuścił on pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pocięciu konaru na mniejsze kawałki oraz zamknięciu zaworu butli z gazem LPG w uszkodzonym pojeździe.

 

kpt. Łukasz Starowicz

 

 Drzewo ul. Dąbrowskiego  Drzewo ul. Dąbrowskiego  Drzewo ul. Dąbrowskiego
 Drzewo ul. Dąbrowskiego  Drzewo ul. Dąbrowskiego  Drzewo ul. Dąbrowskiego

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.