close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2017_20170921_targi_IMG_20170921_120752.jpgW dniu 21 września br. w hali Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbyły się targi edukacyjne.

W targach, organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Jaworze, wzięli udział również strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze, którzy przedstawili zainteresowanym wymagania stawiane kandydatom do służby w Państwowej Straży Pożarnej. Szczegółowo omówione zostały zasady naboru do służby, a także rekrutacji do szkół aspirantów w Krakowie, Poznaniu i Częstochowie i do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Kandydatów do służby w Państwowej Straży Pożarnej zachęcamy do śledzenia ogłoszeń o naborze na stronach internetowych komend.

 

kpt. Łukasz Starowicz

 

 Targi edukacyjne  Targi edukacyjne  Targi edukacyjne

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.