close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Feralny weekendZmienna aura pogodowa panująca w dniu 11.05.2013 r. miała niekorzystny wpływ na kierujących pojazdami samochodowymi przemieszczającymi się drogami przez teren powiatu jaworskiego.

Około godziny 14.00 zastępy ratownicze z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Paszowic i Wiadrowa oraz Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP z Jawora zostały zadysponowane do wypadku drogowego jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Bolkowice. Z nieustalonej przyczyny doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z których jeden wypadł z drogi i zatrzymał się na dachu w przydrożnym rowie. Podróżujące samochodem cztery osoby samodzielnie opuściły pojazd odmawiając udzielenie im pomocy medycznej i przewiezienia do szpitala.
Kilka godzin później doszło do kolejnego zdarzenia. Tym razem na drodze krajowej nr 5 kierujący samochodem osobowym z nieustalonej przyczyny po przełamaniu bariery ochronnej zjechał z jezdni i również zatrzymał się w przydrożnym rowie. Strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Sadów Dolnych, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia dokonali wstępnego opatrzenia kierowcy, który samodzielnie opuścił pojazd. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał poszkodowanego na obserwację do szpitala.

 Feralny weekend  Feralny weekend  Feralny weekend
 Feralny weekend  Feralny weekend  Feralny weekend

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.