close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Awans do finałuBez wątpienia już wielkim sukcesem jaworskich strażaków było zakwalifikowanie się po raz pierwszy w historii do półfinałowych rozgrywek o puchar Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu w halowej piłce nożnej.

W rozgrywkach, które odbyły się 02.12.2013 r. w Sycowie, pow. oleśnicki wzięły udział reprezentacje strażaków z Komend Powiatowych z Ząbkowic Śląskich, Zgorzelca, Jawora oraz gospodarza turnieju – Oleśnicy. Po niezwykle zaciętej rywalizacji wyłoniony został zwycięzca tego etapu rozgrywek, którym okazała się drużyna z Komendy Powiatowej PSP w Zgorzelcu. Drugie miejsce wywalczyła reprezentacja jaworskich strażaków natomiast miejsce trzecie przypadło reprezentacji Komendy Powiatowej PSP z Ząbkowic Śląskich i czwarte drużynie gospodarzy.

Poszczególne mecze KP PSP w Jaworze zakończyły się następującymi wynikami:

KP PSP Jawor – KP PSP Ząbkowice Śląskie 2:2

KP PSP Oleśnica – KP PSP Jawor 2:3

KP PSP Jawor – KP PSP Zgorzelec 3:3

Ostatecznie do grona najlepszej czwórki a tym samym rozgrywek finałowych zakwalifikowały się drużyny Komend Powiatowych PSP ze Zgorzelca oraz Jawora sprawiając tym samym miłą niespodziankę na koniec roku.

 Awans do finału  Awans do finału  Awans do finału
 Awans do finału  Awans do finału  Awans do finału
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.