close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2018_20180118_policjanci_spt_str8.jpgW Komendzie Powiatowej Policji w Jaworze odbyło się spotkanie w trakcie, którego Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze wyróżnił dwóch jaworskich policjantów.

 W trakcie spotkania Komendant Powiatowy PSP w Jaworze mł. bryg. Waldemar Sarlej wraz z Zastępcą Komendanta Powiatowego mł. bryg. Arkadiuszem Delikatnym wręczyli listy gratulacyjne sierż. sztab. Michałowi Molis oraz st. post. Krzysztofowi Ochowicz, którzy 24 grudnia, w wigilię, uratowali życie małżeństwu z Bolkowa.

Tego dnia doszło do pożaru w jednym z mieszkań w Bolkowie. Sierż. sztab. Michał Molis oraz st. post. Krzysztof Ochowicz z Komisariatu Policji w Bolkowie, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia z narażeniem własnego życia ewakuowali starsze małżeństwo z mieszkania jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów ratowniczych. Zadymienie było tak duże, że policjanci musieli poruszać się na kolanach. Po dotarciu do poszkodowanych zostali oni ewakuowani na zewnątrz budynku. Tego typu zachowania zasługują na słowa najwyższego uznania.

W spotkaniu uczestniczyli również Komendant Powiatowy Policji w Jaworze mł. insp. Andrzej Błaszczak wraz ze swoim Zastępcą mł. insp. Arturem Bujak.

 

foto: KPP Jawor

kpt. Łukasz Starowicz

 

 Wyróżnienie dla policjantów  Wyróżnienie dla policjantów  Wyróżnienie dla policjantów
 Wyróżnienie dla policjantów  Wyróżnienie dla policjantów  Wyróżnienie dla policjantów
More images...

 

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.