close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2018_20180209_budziszow_02.jpgW piątek, 9 lutego w świetlicy wiejskiej w Budziszowie Wielkim odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Budziszowie Wielkim.


Zebranie sprawozdawcze swoją obecnością zaszczycili:

·        p. Elżbieta Witek – Poseł na Sejm RP,

·        st. bryg. Adam Konieczny - Dolnośląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej,

·        p. Stanisław Laskowski - Starosta Jaworski.

·        mł. bryg. Waldemar Sarlej - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej,

·        p. Halina Sprysak – Sekretarz Gminy

 

Zebranie rozpoczęło się od podziękowania byłemu Prezesowi OSP dh Waldemarowi Stęcel za trud i zaangażowanie w budowę i kierowanie jednostką. Zebranie otworzył Prezes OSP Budziszów Wielki – dh Zdzisław Osak, a dalszą część poprowadził mł. bryg. Waldemar Sarlej wybrany na przewodniczącego zebrania. Po przedstawieniu sprawozdań z działalności, finansowego i komisji rewizyjnej, a także projektu planu działalności i planu finansowego na rok 2018 i krótkiej dyskusji, jednogłośnie udzielono absolutorium Zarządowi OSP Budziszów Wielki .  

W ramach wolnych wniosków głos zabierali zaproszeni goście, wyrażając słowa uznania za działalność jednostki podkreślając jej znaczenie w systemie ochrony przeciwpożarowej powiatu jaworskiego.

 

kpt. Łukasz Starowicz

foto: OSP Budziszów Wielki

 

 Zebranie OSP Budziszów Wielki  Zebranie OSP Budziszów Wielki  Zebranie OSP Budziszów Wielki
 Zebranie OSP Budziszów Wielki  Zebranie OSP Budziszów Wielki  Zebranie OSP Budziszów Wielki
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.