close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2018_20180805_polandrock_IMG-20180807-WA0002.jpgPięciu jaworskich strażaków uczestniczyło w zabezpieczeniu festiwalu Pol’And’Rock – 2018 w Kostrzynie nad Odrą.

Operacja zabezpieczenia imprezy rozpoczęła się 1 sierpnia (pełna gotowość godz. 17:00) i zakończyła się w niedziele tj. 5 sierpnia w godzinach porannych.

Do zadań strażaków na terenie festiwalu należało m.in. dbanie o bezpieczeństwo pożarowe uczestników. Realizowane były patrole piesze i zmotoryzowane, mające na celu bieżącą kontrole obiektów i terenu w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, zachowania przejezdności dróg ppoż. i ewakuacyjnych, udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz bieżące reagowanie na zagrożenia.

 

st. kpt. Łukasz Starowicz

 

 Strażacy na Polandrock  Strażacy na Polandrock  Strażacy na Polandrock
 Strażacy na Polandrock   

 

 

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.