close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2019_20190618_pogadanka_06.jpegW dniu 17 czerwca w przedszkolu przy ul. Sienkiewicza w Bolkowie odbyła się pogadanka edukacyjna dla dzieci.

Na spotkanie z dziećmi, realizowane w ramach bloku tematycznego „Bezpieczeństwo podczas wakacji”, udał się Dyżurny Stanowiska Kierowania jaworskiej komendy – mł. asp. Paweł Baczmański. W czasie spotkania dzieciaki zapoznały się z pracą strażaka oraz różnorodnymi zagrożeniami dla życia i zdrowia wynikającymi przede wszystkim z zabaw z ogniem. Dzieci dowiedziały się również o zachowaniu wobec osób nieznanych, zwierząt, burzy, wysokich temperatur czy owadów błonkoskrzydłych. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały ufundowane przez mł. asp. Pawła Baczmańskiego słodkości.

Tradycyjnie największym zainteresowaniem dzieci cieszyło się przymierzanie strażackiego hełmu.

 

st. kpt. Łukasz Starowicz

foto: Jagoda Zarzycka i Małgorzat Węsek

 

 Pogadanka   

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.