close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2019_20190723_bolkowice_IMG-20190723-WA0004.jpgW dniu 23 lipca kilka minut po godz. 9 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w  Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na 422 km drogi wojewódzkiej nr 323, na wysokości miejscowości Bolkowice.

Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastęp OSP Wiadrów. Po dojeździe na miejsce okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe, którymi podróżowały łącznie 3 osoby. Działania strażaków związane były z udzieleniem kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Po dojeździe zespołów Państwowego Ratownictwa Medycznego poszkodowani zostali przetransportowaniu do szpitala w Legnicy. W wyniku zdarzenia ruch drogowy odbywał się wahadłowo.

 

st. kpt. Łukasz Starowicz

 

 Wypadek Bolkowice  Wypadek Bolkowice  Wypadek Bolkowice
 Wypadek Bolkowice   

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.