close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2019_20191205_pozar_stodoly_pozar_stodoła-12.jpgW środę około godz. 22 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Piotrowice.

Do zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastępy z lokalnych jednostek OSP z Męcinki, Małuszowa oraz Pomocnego.

W chwili dojazdu zastępów z jednostek ochrony przeciwpożarowej pożar obejmował całe wnętrze stodoły. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia strażacy podali 3 prądy wody w natarciu. Dodatkowo zorganizowano zaopatrzenie wodne z pobliskiego stawu. Pożar został ugaszony. W wyniku zdarzenia zniszczeniu uległ dach oraz wnętrze budynku wewnątrz, którego znajdował się zapas węgla na zimę oraz dwie przyczepy słomy.

 Strażacy działania ratownicze zakończyli przed godz. 3.

Przyczyny tego zdarzenia ustala jaworska Policja.

 

foto: regionfan.pl

st. kpt. Łukasz Starowicz

 

 Pożar stodoły Piotrowice  Pożar stodoły Piotrowice  Pożar stodoły Piotrowice
 Pożar stodoły Piotrowice  Pożar stodoły Piotrowice  Pożar stodoły Piotrowice

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.