close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

b_150_100_16777215_00_images_stories_2020_20200213_silny_wiatr_IMG-20200210-WA0001.jpgOd niedzieli strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Jaworze oraz strażacy ochotnicy z niemal wszystkich jednostek OSP z terenu powiatu zmagają się z usuwaniem skutków silnego wiatru.

W tym czasie odnotowaliśmy łącznie 43 interwencje związane przede wszystkim z usuwaniem powalonych drzew, konarów i gałęzi.

Część interwencji związana była z uszkodzeniami poszyć dachowych (Jawor ul. Starojaworska x3, Kuziennicza, Wyspiańskiego, Staszica) W Bielanach doszło do uszkodzenia słupa telefonicznego. W Świnach i Słupie doszło do uszkodzenia linii energetycznych. W Jaworze przy ul. Wieniawskiego zerwany został bilbord reklamowy, a przy ul. Starojaworskiej uszkodzona została wiata przystankowa.

Na szczęści w tych zdarzeniach nikt nie został poszkodowany.

 

st. kpt. Łukasz Starowicz

 

 Skutki silnego wiatru  Skutki silnego wiatru  Skutki silnego wiatru
 Skutki silnego wiatru  Skutki silnego wiatru  Skutki silnego wiatru
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.