close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/stories/20130209_bal/znaczek1.jpg'
There was a problem loading image 'images/stories/20130209_bal/znaczek1.jpg'

8 bal mundurowychTradycyjnie, bo już po raz 8 w historii, zaprzyjaźnione organizacje związkowe Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Powiatowej Policji w Jaworze zorganizowały bal karnawałowy mundurowych.

W dniu 9.02.2013 r. w restauracji Kameleon blisko 150 osób w przeróżnych, bajkowych przebraniach rozpoczęło taneczną zabawę. Oficjalnego otwarcia balu dokonali główni organizatorzy - „sikawkowy": Tomasz Kita oraz „misiek": Adam Jacek Pilch witając zaproszonych gości wśród, których znalazł się m.in. Pan Stanisław Laskowski - Starosta Jaworski. Po tradycyjnej lampce szampana tanecznymi rytmami do zabawy zaprosił zespół muzyczny „REMIX" z Legnicy. Bal jak co roku obfitował w wiele atrakcji. Najważniejszą spośród nich był wybór par, które zaprezentowały się w najwymyślniejszych i najciekawszych przebraniach. Nie obyło się również bez wyboru króla i królowej balu. W tym roku wybór padł na dwie „dziewczyny" Bawarkę i Uroczą Cygankę, w którą wcielił się jeden z naszych kolegów Policjantów. Dzięki wspaniałej atmosferze jaką przygotowali właściciele restauracji oraz przygrywający do tańca zespół muzyczny zabawa trwała do białego rana.

mt_gallery: 8 bal mundurowych

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.