close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Kolejny wypadek na DK nr 3W godzinach południowych 25.04.2013 r. na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3, w okolicy miejscowości Paszowice - Wiadrów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zdarzenia dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Jaworze zadysponował trzy zastępy z własnej Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej oraz z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Paszowic i Wiadrowa. Jednocześnie do zdarzenia wyjechały dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego. Po dotarciu na miejsce pierwszych sił ratowniczych okazało się, że oba uczestniczące w wypadku samochody znajdują się poza drogą. Ratownicy z ZRM przy wsparciu strażaków podjęli działania związane z udzieleniem pomocy dwójce poszkodowanych dzieci. Jednocześnie zabezpieczone zostały oba pojazdy w zakresie odłączenia instalacji elektrycznej oraz ewentualnych wycieków płynów eksploatacyjnych w tym paliwa. Z uwagi na znaczne obrażenia osób poszkodowanych na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który drogą powietrzną przetransportował jedno z rannych dzieci do szpitala we Wrocławiu. Drugie dziecko wraz z osobą dorosłą zostało przewiezione karetką do szpitala. Droga była zamknięta przez 2 godziny.

 Kolejny wypadek na DK nr 3  Kolejny wypadek na DK nr 3  Kolejny wypadek na DK nr 3
 Kolejny wypadek na DK nr 3  Kolejny wypadek na DK nr 3  Kolejny wypadek na DK nr 3
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.