close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Kulig zimowyW sobotnie popołudnie w dniu 16.02.2013 r. strażacy KP PSP w Jaworze zrzeszeni w zakładowym kole Związku Zawodowego NSZZ „Solidarność" zorganizowali dla swoich rodzin kulig zimowy.

Organizatorzy przewidzieli wiele ciekawych atrakcji skierowanych głównie dla najmłodszych. Wielką frajdą był przejazd 12 osobowymi saniami, do których przywiązano kolejne, mniejsze sanki. Trasa przejazdu zaplanowana została po łąkach malowniczej okolicy miejscowości Rogoźnica. Kolejną atrakcją było zjeżdżanie z górki na sankach oraz workach wypełnionych sianem. W międzyczasie wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkościami i miały okazję skosztować jak smakuje kiełbaska pieczona na ognisku. Przy tej okazji nie mogło zabraknąć gorącej herbaty z cytryną, która smakowała wyjątkowo na mroźnym zimowym powietrzu. Najbardziej wyszalały się najmłodsze pociechy, które z wielkim żalem opuszczały teren zimowej zabawy. Około godz. 17:00 wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi rozjechali się do swoich domów. Przy tej okazji największe słowa uznania za organizację należą się mł. ogn. Markowi Warszawie, st. sekc. Wojtkowi Iwaniszynowi oraz st. str. Dawidowi Potockiemu - dzięki chłopaki.

 Kulig zimowy  Kulig zimowy  Kulig zimowy
 Kulig zimowy  Kulig zimowy  Kulig zimowy
More images...

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.