close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Nabór do służbyW dniach 20 – 21.08.2013 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Jaworze odbyły się kolejne etapy (II i III) postępowania kwalifikacyjnego związanego z ogłoszonym naborem na stanowisko stażysty.

Do próby wydolnościowej oraz testu sprawności fizycznej dopuszczonych zostało 15 kandydatów. Zaliczenie testu "Harvard Step-up” na ocenę „dobrą”,  uzyskanie średniej oceny „dobry” z biegu na 1000 m, 50 m oraz podciągania się na drążku otwierało kandydatom na przyszłych strażaków drogę do kolejnych sprawdzianów jakimi było wejście na drabinę na wysokość 20 m oraz sprawdzian z pływania. Po zaliczeniu tych konkurencji kandydaci poddani zostali testowi teoretycznemu obejmującemu 20 pytań związanych z funkcjonowaniem ochrony przeciwpożarowej i Państwowej Straży Pożarnej.

 Nabór do słuzby  Nabór do słuzby  Nabór do słuzby
 Nabór do słuzby  Nabór do słuzby  Nabór do słuzby

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.