close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Wypadek na DK 3W wigilijny wieczór Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jaworze przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na 441 km drogi krajowej nr 3.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, zastępy ratownicze z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Sadów Dolnych i Bolkowa oraz z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej tut. komendy. Po dotarciu na miejsce  okazało się, że czołowemu zderzeniu uległy dwa samochody osobowe. Pięć osób, w tym dwoje dzieci, które podróżowały pojazdami wymagało udzielenia na miejscu pomocy medycznej i przewiezienia do pobliskich szpitali. Działania zastępów ratowniczych związane były z zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, udzieleniem pomocy medycznej dla jednej z osób uczestniczących w zdarzeniu oraz związaniem przy użyciu sorbentów rozlanych płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów. Droga krajowa nr 3 przez kilka godzin była zablokowana.

 Wypadek na DK 3  Wypadek na DK 3  Wypadek na DK 3
 Wypadek na DK 3  Wypadek na DK 3  Wypadek na DK 3

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.