close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej zakończyło się szkolenie podstawowe jednoetapowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

Czytaj więcej...Nie od dzisiaj wiadomo, że strażak to najlepsze partia na męża. Walczy nie tylko z ogniem oraz żywiołami ale i … nie boi się prania, sprzątania, gotowania i cerowania.

Czytaj więcej...W dniu 29 maja 2014 r. jaworscy strażacy obchodzili Dzień Strażaka. Uroczysta akademia odbyła się w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa w Jaworze.

Czytaj więcej...Pierwszego czerwca 2014 r. w Jaworze odbył się po raz siódmy Bieg Strażacki im. Adriana Kotkowskiego w ramach jubileuszowego XX Półmaratonu Jaworskiego o Puchar Burmistrza Jawora. Bieg rozgrywany jest dla zachowania pamięci o zmarłym funkcjonariuszy Komendy Powiatowej PSP w Jaworze - Adrianie Kotkowskim.

Czytaj więcej...W dniu 17 marca 2014 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom”.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.