close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • powiększenie czcionki
  • powiększenie strony
  • prosta czcionka
  • kontrast
  • duży kursor
  • ustawienia domyślne

Czytaj więcej...Dzień 30.08.2015 r. bez wątpienia zapadnie w pamięci mieszkańców Starych Rochowic. W tym dniu odbyły się Dożynki, które połączono z obchodami 70 – lecia założenia miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Czytaj więcej...W bieżącym roku w Państwowej Straży Pożarnej wystartował program „Zgaś Ryzyko”. Głównym celem tej inicjatywy jest zmniejszenie do roku 2024 liczby ofiar śmiertelnych oraz osób poszkodowanych w pożarach w budynkach mieszkalnych o 30 % w stosunku do roku 2012.

Czytaj więcej...W dniu 26.06.2015 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Jaworze odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka.

Czytaj więcej...W dniu 7 lipca około godziny 11:50 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze wpłynęło zgłoszenie o pożarze w jaworskim szpitalu.

Czytaj więcej...W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze zakończyło się kolejne jednoetapowe szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

© KP PSP JAWOR 2009-2013

Wszystkie zamieszczone zdjęcia i treści na stronie www.straz-jawor.pl są własnością Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze i podlegają ochronie prawami autorskimi. Wykorzystywanie tych materiałów bez zgody KP PSP JAWOR jest zabronione.